Anasayfa > Haber Arşiv > Elmia Wood Fuarına Katıldık
Elmia Wood Fuarına Katıldık

Dünya prömiyeri ormanda büyük bir kitleyle buluştu.

Dünyanın en büyük ormancılık fuarı hem alan hem de katılımcı sayısı açısından bu yıl her zamankinden daha büyüktü.
Birçok ziyaretçi, yeni ormancılık ürünlerini ve hizmetlerini görmek ve İsveç'in Jönköping kentinin güneyindeki ormanlarda
yeni yüksek teknoloji çözümleri ve uzmanlıkları öğrenmek için Elmia Wood'a çekildi.

 Toplu resim

İrlanda'nın Treemetrics CEO'su Edna Keane "Bu müthiş bir fuar oldu" dedi. "Varolduğunu bilmediğimiz yüksek teknoloji şirketleri ile temas kurduk ve potansiyel ortak ve müşterilerle dünyanın dört bir yanından tanıştık" dedi. 28 ülkeden toplam 555 katılımcı, Bratteborg'da, dünyadaki dört kıtadan altı ziyaretçiye dört gün boyunca yeni ürünler sunmak için yerinde bulundu. Birçok katılımcı, fuarın yeni bölümünde, birçok ziyaretçi çeken lojistik ve kereste taşımacılığı temalı Load & Transport'a katıldı. Bir başka ziyaretçinin mıknatısı, fuarın yeni Drone Zone bölümünde yapıldı; konferanslar ve canlı testler, ormancılık uygulamalarında dronların kullanılabilirliğini sergiledi.

"Google'dan Daha İyi" Fuara gelen ziyaretçilere, geniş ürün yelpazesi ve hizmet sunumundan da çok memnundu. Jan van der Sijde, Güney Afrika'dan "Harika bir fuar" yorumunda bulundu. "İki gündür buradayım ve Google'dan daha iyi. Elmia Wood, uluslararası ormancılık endüstrisi için neyin mevcut olduğuna genel bir bakış sunar. " Naganori Kiyaoji, "Ormanın ortasında bir ormancılık fuarına sahip olmak etkileyici" dedi. "Japonya'da böyle bir şey yok. Burada öğrenilmesi gereken çok şey var ve eve götürmek için çok şey var. " Hava, ziyaretçiler, katılımcılar ve organizatörler için bazı zorluklar yarattı. "İnanılmaz sayıda insanın standımıza gelmesinden memnuniyet duyuyoruz. Yağmur sadece endüstride olmayan insanları korkuttu. Yeni ürünlerimiz büyük bir ilgi ile karşılandı, "dedi John Deere Ormancılık Bilgi Müdürü Dieter Reinisch. Elmia Wood'un sergi müdürü Jakob Hirsmark, "Yeni genişletilmiş fuarımıza çok iyi geldiği için mutluluk duyuyoruz" dedi. "Katılımcıların gösterileri, fuarın seminer programı, şovlar ve yarışmalar büyük kalabalığı çekti. Katılımcılarımızın bu kadar çok heyecan verici dünya prömiyeri sundukları gerçeği, ormancılığın gelecekteki gelişimi için iyi bir örnek oluşturuyor. Bu sanayi hala ayakta durmuyor "dedi.

Rakamlarla Elmia Wood 2017:

  • 28 ülkeden 555 katılımcı, bunların 200'ü ilk kez burada
  • - 85.000 metrekare Stand alanının - 7 kilometre. Orman izi
  • - İsveç'in alanına göre en büyük fuarı
  • - 131.000 metrekare Ormancılık makinelerinin operasyonda gösterildiği demo alanının
  • - Fuarın büyük ölçekli izi boyunca 143 adet büyük ölçekli orman makinesi
  • - 24 ülkeden 200'den fazla akredite gazeteci
  • - Günlük ziyaret sayısı 50 342, burada 41 834 benzersiz ziyaretçiydi