Anasayfa > Haber Arşiv > Komatek 2017 Fuarı
Komatek 2017 Fuarı

KOMATEK 2017 Fuarında sektör temsilcileriyle buluşturdu.

15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı kapsamında KOMATEK 2017 bu yıl Atatürk Kültür Merkezinde kapılarını açtı.

Bir çok firmanın yer aldığı fuarda çeşitli iş makineleri sergilendi ve yeni iş makinelerinin lansmanı yapıldı.

 

  ŞDL'in standında sergilediği "KORUYUCU ZİNCİRLER", "ORMAN ZİNCİRLERİ", "PATİNAJ ZİNCİRLERİ" ve "LASTİK KORUMA KALKANI" katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ŞDL Genel Müdürü Mehmet BARIM fuarın kendileri için önemini belirterek, "ŞDL, köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda. Yenilikçi uygulamalarımız ve gelişmiş teknoloji kullanımı olan ürünlerimizle bizi biz yapan sadece uzman zincir sağlamamız değil, ürünümüzle bin ya da 10 bin saat yaptıktan sonra da müşterimizin yanında olmaktır." ifadelerini kullandı.

 Ülke çapında, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda, servis ve yedek parça anlamındaki tüm gereksinimlerini geniş yetkili servis ve yedek parça ağımız ile en iyi şekilde karşılıyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en şekilde hızlı cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına kendilerine sadece bir telefon uzaklıktayız.

2 yılda bir düzenlenen KOMATEK'in, iş, inşaat makine ve ekipmanları sektörünü bir araya getiren en önemli platformlardan biridir.

Fuar organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları A.Ş. raporuna göre KOMATEK:

  • 22 ülkeden 113’ü yabancı 339 katılımcı
  • 200 ülkeden yaklaşık 33.734 ziyaretçi ile

oldukça hareketli bir fuar olmuştur.

Fuardan edindiğimiz izlenim ise önümüzdeki yılın satışlar yönünden oldukça hareketli geçeceği oldu.

Fuarın sürdüğü 5 gün boyunca standımızı hiç boş bırakmayan değerli ziyaretçilerimize ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.