Üretim

Üretim

ŞDL LAS ZIRH İstanbul ve Kırıkkale'deki 2 adet modern fabrikasında, özel hammadeden, zincire; dövme, kumlama, kaynak, kalıphane, ısıl işlem, kalite kontrol, boyama ve ambalaj gibi bütün birimlerini kendi bünyesinde barındırmaktadır.Dünya'nın 5 kıtasında, 50 ülkesine düzenli olarak ihracat yapmaktadır.

Dünya Standartlarında ambalajladığı zincir ve yedek parçalarını daima stoktan, derhal teslim etmektedir.Üretim sürecinde Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük çelik üreticilerinde özel olarak ürettiği hammaddenin kalitesi ile başlayan ŞDL Zincir, genç eğitimli ve deneyimli kadrosu ile sürekli araştırma ve geliştirme yapmaktadır.

Dünya pazarının değişen koşullarına, her geçen gün ağırlaşan ocak ve şantiye şartlarına, büyüyen makina ölçülerine uyum sağlamak için sürekli yeni modeller, tasarımlar, iyileştirmeler yapmaktadır. Çeşitli projeleri TÜBİTAK ve KOSGEB'ten teşvik alan ŞDL Zincir CAD/CAM, Solidworks ve 3D modellemek yapmakta 3/4 Eksen CNC işleme merkezlerinde hızlı ve verimli bir şekilde kendi kalıp ve parçalarını üretmektedir.

Farklı çalışma ortamlarına göre yeni modeller geliştirme konusunda da müşteri çözüm ortaklığı ve bilgi paylaşımı sunan ŞDL Zincir, sektöründe öncü bir kurum olarak her türlü gelişime, yeniliğe, proje geliştirmeye açık ve esnek bir kuruluştur.

Resimler

SDLFabrikaİstanbul
SDLFabrikaİstanbul2
SDLFabrikaİstanbu
sdl3
sdl4
sdl5
Bu web sayfasi Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “İhracata Yönelik Orman Zincirinin Üretilmesi ve Geliştirilmesi Projesi” kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile iligili tek sorumluluk ŞDL Zincir Firmasına aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.
Yazılım & Tasarım: OMEDYA